محل تبلیغات شما

چیدمان منزل ایرانی سحر، دکوراسیون ساده و صمیمی به سبک شیرازی ها!

تعداد افراد ساکن : ۳ نفر
شغل خانم خانه: مدرس دانشگاه/ شغل همسر: استاد دانشگاه
موقعیت شهر: شیراز
متراژ فضا: ۱۱۰ متر مربع
سال ساخت: ۱۳۵۵ (ساختمان متعلق به دانشگاه است.)
طبقه: سوم از چهار طبقه
ملک اجاره ای
تعداد اتاق خواب: ۳ خوابه
تعداد سرویس بهداشتی: ۲ عدد
سبک دکوراسیون: تلفیقی
رنگ های غالب: کرم قهوه ای، نارنجی و قرمز
ویژگی برجسته طراحی: به علت اینکه خانه مان سازمانی بوده و نمی توانستیم در معماری آن و سایر تغییراتی مثل تغییر رنگ دیوارها، تغییر کاشی ها، تغییر کفپوش خانه نظرات و تغییرات شخصی مان را اعمال کنیم، سعی کرده ایم با فضاسازی و وارد کردن المان هایی که از دیدگاه مان اصالت، گرما و جذابیت دارند به منزلمان روح ببخشیم. همچنین سعی شده است معیار سادگی فضاها فراموش نشود.
طراح: خانم خانه با همفکری همسر
مدت زمان دکوراسیون داخلی: از سال ۹۲ تاکنون طراحی و خرید لوازم و وسایل خانه به مرور انجام شده است.
بازسازی شده
هزینه دکوراسیون خانه: حدود ۴۰ میلیون تومان
فضای مورد علاقه: دکوراسیون نشیمن و پذیرایی خانه

داستان دکوراسیون منزل شیراز

من همیشه برای انتخاب مبلمان به رنگ هایی علاقه داشتم که در کنار گرم بودن، بتوان از آن به عنوان بیس (پایه) و از رنگ های گرم دیگر در کنار آن استفاده کرد. با توجه به تجربیاتی که از گذراندن یک دوره دکوراسیون در کانادا داشتم (حدود ۳ سال در کانادا زندگی کردم)، همواره مد نظرم بود که برای مبلمانم از رنگ سدری استفاده کنم. اما چون آن زمان دخترم تازه به دنیا آمده بود و من نگران این بودم که روشن بودن این رنگ باعث محدودیت شود و جذابیت آن از بین برود، بنابراین رنگ کرم قهوه ای را برای مبلمان خانه انتخاب کردم که هم نگرانی به جهت کثیف شدن آن نداشته باشم و هم بتوانم در کنار آن از رنگهای قرمز، نارنجی، سبز و سایر رنگها که به سادگی با این زمینه مطابقت دارد، استفاده کنم.

چیدمان منزل ایرانی سحر، دکوراسیون ساده و صمیمی به سبک شیرازی ها!

ایجاد چنین فضاهایی در خانه، فضای خانه مان را از یکنواختی نجات می دهد. علاوه بر این می توان هر از چند گاهی با تغییرات هر چند جزئی در هر یک از این فضاها باعث ایجاد تنوع در منزل شویم.

لینک منبع

مطلب دکوراسیون ساده و صمیمی به سبک شیرازی‎ها! در سایت مفیدستان.

لینک منبع و پست :دکوراسیون ساده و صمیمی به سبک شیرازی‎ها!
http://mofidestan.ir/%d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%88-%d8%b5%d9%85%db%8c%d9%85%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%b3%d8%a8%da%a9-%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2%db%8c%e2%80%8e/

زنگ خطر پیری در جهان: کدام کشورها در خطرند؟

مشخصات و قیمت خرید ساعت هوشمند ریدوکس مدل DZ09 ✳️ فروش ویژه

بررسی اولیه آنر 7S: ظاهر به‌روز و باطن قدیمی!

خانه ,دکوراسیون ,رنگ ,مان ,تغییر ,شیرازی‎ها ,در کنار ,سبک شیرازی‎ها ,دکوراسیون ساده ,ساده و ,به سبک

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چاپ مرکزی گرمایش از کف | تاسیسات و موتورخانه عدالت اجتماعی حضرت علی (ع) John's info Jaime's site rawimume وب کمک راهنما محمد عینی imerolal birsdidviri سفته و مسائل کاربردی آن